Way2SMS

Way2SMS dla Android

Wysyłaj darmowe wiadomości SMS w Indiach

Way2SMS to bezpłatna aplikacja dla telefonów z systemem Android i Java, która umożliwia wysyłanie bezpłatnych wiadomości SMS w Indiach. Way2SMS jest bardzo prosty i łatwy w obsłudze i pozwala użytkownikom wysyłać darmowe wiadomości SMS do... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wysyła SMS-y za darmo
  • Łatwy w użyciu

Wady

  • Wiadomości nie zawsze są wysyłane / odbierane

Dobry
7

Way2SMS to bezpłatna aplikacja dla telefonów z systemem Android i Java, która umożliwia wysyłanie bezpłatnych wiadomości SMS w Indiach.

Way2SMS jest bardzo prosty i łatwy w obsłudze i pozwala użytkownikom wysyłać darmowe wiadomości SMS do dowolnej sieci komórkowej w Indiach. Ponadto zawiera bezpłatne powiadomienia e-mail i umożliwia czatowanie za pośrednictwem Gmaila i Yahoo! konta. Way2SMS działa jak każdy inny klient przesyłania wiadomości - wystarczy utworzyć konto, zalogować się i rozpocząć pracę.

Wiarygodność Way2SMS w dostarczaniu wiadomości natychmiast nie wynosi 100%, ale programiści mówią, że 95% wiadomości zostanie dostarczonych w czasie krótszym niż 10 sekund. Niektórzy użytkownicy zgłaszają jednak, że wiadomości nie są odbierane, dlatego należy ostrożnie stosować Way2SMS.

Way2SMS jest idealny dla użytkowników telefonów z systemem Android i Java, którzy chcą wysyłać wiadomości SMS za darmo w Indiach.

Najczęściej pobierane Czaty i komunikatory na android

Way2SMS

Download

Way2SMS 2.5

Opinie użytkowników o Way2SMS

Sponsorowany×